تاریخ : شنبه 14 مهر 1397     |     کد : 133

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان کلیبر

مهندس اکبر فرج‌نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر دیدار و پیرامون طرح‌ها و خدمات صنعت برق در این شهرستان گفت و گو کرد.

در این دیدار که روزسه شنبه 10 مهر ماه با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، مدیر دفتر روابط عمومی و مدیر برق کلیبر در محل فرمانداری این شهرستان ترتیب یافت، کلیه مسائل، مشکلات و پیشرفت های شهرستان کلیبر در زمینه برق بررسی و راهکارهای عملی ارائه گردید.
در این جلسه مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر ضمن خوش ‌آمد گوی به مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی، از حضور ایشان در شهرستان کلیبر قدردانی کرده و از آمادگی این فرمانداری در کلیه زمینه‌ها با شرکت توزیع برق خبر داد.
وی با اشاره به خاص بودن منطقه ارسباران و بویژه شهرستان کلیبر با وجود جنگلهای بکر و طبیعی و همچنین  آثار تاریخی مهم در خصوص گردشگری که یکی از قطب های مهم کشور در جذب گردشگر شناخته می شود گفت: این منطقه با توجه به شرایط خاص جوی و مه آلودگی در اکثر فصول سال نیاز مبرم در نظارت بیشتر بر روشنایی معابر جهت تامین امنیت گردشگران و اهالی منطقه را دارد.
خدابخش همچنین در این دیدار از تلاش های شبانه روزی مهندس نعیمی مدیر برق کلیبر به عنوان یک مدیر دلسوز، خستگی ناپذیر در شهرستان کلیبر و کارکنان این مدیریت تشکر و قدردانی نموده و برق رسانی به روستای بیندیق را یکی از کارهای خوب و شایسته این مدیریت توصیف کرد و از این بابت نیز از مهندس فرج نیا و از مجموعه مدیریت برق کلیبر قدردانی نمود.
مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در ادامه این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر و حمایت های بی دریغ ایشان از مدیریت برق این شهرستان در اجرای برنامه های عملیاتی و پروژه های برق رسانی، قول مساعد داده و گفت شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با بررسی امکانات موجود در جهت حل مشکلات این منطقه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
 


آلبوم تصاویردیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان کلیبر

نوشته شده در   شنبه 14 مهر 1397  ساعت  13:41   توسط   دفتر روابط عمومی    تعداد بازدید  6
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 
امروز : 1
ديروز : 1
ماه : 61